Servis a montáž elektrokotlů

Dodávka a montáž elektrokotlů

I v době vysoké ceny elektrické energie nacházejí elektrokotle své uplatnění a to zejména v energeticky úsporných budovách. Dále se často používají jako doplňkový zdroj tepla v objektech s jiným primárním zdrojem tepla (kotle na uhlí, krbová kamna aj.). Nezastupitelnou roli mají v rekreačních objektech, kde pomocí dálkového GSM ovládání slouží k předehřátí objektu, nebo k ochraně proti mrazu. Moderní elektrokotle mají plynulou regulaci výkonu a možnost jeho snižování s ohledem na odběr ostatních zařízení. Vystačí si tedy se "slabším" hlavním jističem, což přináší úsporu v podobě nižších pravidelných poplatků.  

Pravidelné prohlidky

Elektrokotle jsou vyráběny jako bezúdržbová zařízení, ale i přesto vyžadují z důvodu spolehlivosti a bezpečnosti provádění prohlídek. Při této prohlídce se kontroluje především dotažení elektrických kontaktů a kontrola bezpečnostních prvků  kotle. Dále kontrola tlaku v expanzní nádobě, čištění filtrů, čištění oběhového čerpadla a kontrola těsnosti hydraulického systému. Tuto prohlídku doporučujeme provádět 1* za 2 roky.

Záruční a pozáruční opravy

Chápeme, že výpadek vytápění v zimních měsících je vážný problém, proto se snažíme opravu co možná nejvíce urychlit. V průběhu opravy máte možnost zapůjčení el. přímotopů (omezený počet). Základní díly se snažíme držet skladem. 

 

 

Přehled poskytovaných služeb
ELEKTRO - PLYN - SERVIS, + 420 605 44 44 77, info@elektroplyn.cz